Про компанію

Про компанію

Компанія АртБізнесДжоб – це багатопрофільна компанія, що надає весь комплекс послуг з працевлаштування громадян України за кордоном.

Компанія зареєстрована в 1992 році.

Ми налагодили постійні ділові контакти з багатьма провідними іноземними компаніями та агенствами з працевлантування.

В нас є весь пакет дозвільних документів щодо посередництва в працевлаштуванні громадян України за кордоном, зокрама наказ про видачу ліцензії.

В своїй діяльності ми сповідуємо принципи Уоррена Баффета, Білла Гейтса, Бенджаміна Грехема і Пітера Лінча, тобто ми не обдурюємо наших клієнтів.  В разі, якщо клієнту не підходить наша робота, ми пропонуємо іншу, а якщо і ця не підходить ми повертаємо кошти. Як зазначав Уоррен Баффет:

Потрібно 20 років, щоб створити репутацію, і п’ять хвилин, щоб зруйнувати її. Пам’ятай про це, і ти будеш діяти інакше.

Також ми ніколи не займаємося діяльність, яка шкодить людству, зокрема ми не виготовляємо і не реалізовуємо тютюнові та горілчані вироби, наркотики. не займаємось незаконним гральним бізнесом, ломбардами та ін.

Ми надаємо якісні послуги, з працевлаштування за кордоном. Наші спеціалісти постійно підвищують свою кваліфікацію. Ми постійно збільшуємо кількість хороших вакансій

Наша мета

Звернувшись до нас Ви отримаєте:

  • Всю інформацію про наявні вакансії та умови працевлаштування: від пошуку вакансії, до приїзду за кордон і підписання трудового договору
  • Інформування та допомога в оформленні документів на отримання необхідної робочої візи
  • Офіційну роботу за кордоном у відповідності до вимог законодавства України та іноземних держав.
  • Ми надаємо повну інформацію про вакансію: скільки людина отримає на руки за годину роботи і загалом в кінці місяця; скільки годин на тиждень необхідно буде працювати (мінімально і максимально), чи можна працювати у вихідні дні.
  • Ми надаємо інформацію про житло: чи воно безкоштовне чи платне, якщо платне скільки воно коштує.
  • Ми організовуємо доїзд до місця праці.
  • В разі коли робота Вам не підійшла з тих чи інших питань ми одноразово пропонуємо іншу підходящу роботу, погоджену з Вами.
  • В разі настання нещасного випадку з вини роботодавця наші спеціалісти надають безоплатну правову допомогу для захисту працівника, що включає в себе підготовку документів для зверненя до суду, судовий розгляд, отримання в роботодавця та надання працівнику коштів за завдану шкоду. Це все повністю безкоштовно

Переглянути наші вакансії на роботу за кордоном?